• Samochody z odzyskiem wody
  • baner
  • Wodnick
  • Wodnick

Narzędzia PICOTE – co to jest?

976191.smart-cutter-system

Firma PICOTE OY Ltd opracowała i produkuje serię najwyższej jakości specjalistycznych narzędzi do renowacji rur kanalizacyjnych, udrażniania, frezowania, czyszczenia i naprawy rurociągów.

PICOTE to także firma świadcząca usługi w wyżej wymienionym zakresie robót, dzięki czemu projektowane narzędzia i urządzenia bazują na doświadczeniach i sugestiach ludzi bezpośrednio trudniących się wykonywaniem zadań, do jakich ten sprzęt został stworzony.

Dzięki innowacyjnemu podejściu do tematyki renowacji, oraz obsługi kanalizacji, udało się stworzyć doskonałe produkty, nagradzane na wielkich branżowych imprezach, oraz zyskujące coraz większą popularność na całym świecie.

System PICOTE składa się z rewolucyjnych mechanicznych urządzeń serii MILLER, oraz gamy dostępnych narzędzi roboczych do czyszczenia, frezowania rur, oraz wycinania przyłączy i otwierania przykanalików.

Nasze rozwiązanie w znaczący sposób przewyższa rozwiązania innych firm, produkujących mechaniczne urządzenia do obsługi kanalizacji. Uwagę zwraca przede wszystkim wielka wszechstronność systemu, a także bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa obsługi.

porównanie systemów.

System narzędzi specjalistycznych PICOTE jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych przedsiębiorców, którzy przede wszystkim cenią sobie wysoką efektywność, krótki czas wykonywania zadań, oraz niskie koszta prowadzonej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką poszczególnych elementów systemu. W przypadku pytań, z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji.