• Samochody z odzyskiem wody
  • baner
  • Wodnick
  • Wodnick

DIETMAR KAISER AG

logo dkag1

Producent najwyższej jakości urządzeń i samochodów do obsługi sieci kanalizacyjnych, separatorów, opróżniania zbiorników, przewozu ładunków niebezpiecznych i innych specjalistycznych zastosowań. Doświadczenie firmy rodzinnej, zbierane od dziesięcioleci, pozwoliło na stworzenie pojazdów i urządzeń o najwyższej jakości i największych możliwościach roboczych. Podczas opracowywania unikalnych, nowoczesnych rozwiązań, Dietmar Kaiser AG kieruje się zasadami takimi jak: innowacja, precyzja, zrównoważony rozwój, rzetelność, orientacja na klienta i indywidualne rozwiązania, oraz wysoka jakość produktów.

Mające swoją siedzibę w pięknym Księstwie Liechtenstein przedsiębiorstwo, w każdym czasie jest gotowe gościć Państwa, aby na żywo mogli Państwo przekonać się o tym, że szwajcarska precyzja i najwyższa jakość, oraz alpejska wytrzymałość, to atuty produktów Dietmar Kaiser AG na każdym etapie od wstępnego projektu, aż po finalną dostawę do klienta końcowego.

 

„Wiedza techniczna, innowacyjne know-how, liczne patenty i najwyższej klasy kadra uczyniły nas tym, kim jesteśmy dzisiaj”

S5000

Unbenannt-1_

 

>> www.dietmarkaiser.com <<