• Samochody z odzyskiem wody
  • baner
  • Wodnick
  • Wodnick

Nuova ConTec srl

nctlogo

Producent wysokiej klasy, specjalistycznych głowic ciśnieniowych do czyszczenia i udrażniania kanalizacji, oraz dystrybutor osprzętu do obsługi sieci kanalizacyjnych. Siedziba Nuova Contec zlokalizowana jest w przemysłowej części Montereale Valcellina (prowincja Pordenone), w północno-wschodnich Włoszech.

Firma została założona w 1996 roku, kiedy odziedziczono ogromna wiedzę, związaną z produkcją głowic wysokociśnieniowych do udrażniania i czyszczenia kanalizacji. Od samego początku mocnym punktem Nuova Contec było ukierunkowanie na badania rozwojowe i innowacyjność, co skutkowało ciągłym udoskonalaniem produktów, oraz publikacją licznych opracowań specjalistycznych.

W 2005 roku uruchomiono Dolinę Cellina (Cellina Valley) – nowoczesną instalację badawczo – testową, na najwyższym światowym poziomie, umożliwiającą symulowanie rzeczywistych warunków pracy głowic ciśnieniowych w rurociągach. Cellina Valley w sposób bezcenny pozwoliła udoskonalić i opracować produkty Nuova Contec, aby spełniały swoje zadania dokładnie tak, jak tego oczekuje operator. W opracowywanie, wytwarzanie i sprzedaż produktów Nuova Contec zaangażowanych jest ponad 20 osób, pracujących na stałe w tej firmie.

 

AAEAAQAAAAAAAAZhAAAAJDJhMWViY2Y0LWJlNjYtNGUyOS04YTIwLTExMjA1MjkwODM0Nw

 

>> www.nuovacontec.com <<