• Ładowarki
    próżniowe
  • SAMOCHODY
    ciśnieniowo-ssące
  • GŁOWICE
    ciśnieniowe
O firmie
 WODNICK
WODNICK od lat zajmuje się sprzedażą i serwisem najwyższej jakości sprzętu do czyszczenia kanalizacji, oraz przemysłowego.

Firma powstała na bazie kilkunastoletnich doświadczeń, zebranych przez swojego założyciela, w branży pojazdów specjalistycznych do ciśnieniowego czyszczenia i udrażniania kanalizacji, czyszczenia przemysłowego, oraz odbioru i transportu materiałów trudnych i niebezpiecznych.

Bardzo dobra znajomość rynku, wieloletnie kontakty z klientami z całej Polski, przez lata zbierana i ciągle doskonalona wiedza techniczna, otwartość na oczekiwania klientów, oraz orientacja na innowacyjne i proekologiczne rozwiązania techniczne.

To wszystko, połączone z możliwością współpracy z wiodącymi producentami sprzętu specjalistycznego, pozwoliło na przygotowanie jednej z najlepszych ofert pojazdów i akcesoriów, przeznaczonych dla branży wod–kan i przemysłowej, dostępnych na rynku.

Najlepsi producenci to oczywiście wielki powód do dumy, ale przede wszystkim zobowiązanie do tego, aby usługi przez nas świadczone stały zawsze na najwyższym poziomie.

Tak więc „…a fructibus eorum cognoscetis eos…” – „…po owocach (pracy) ich poznacie…”

NAJLEPSI PRODUCENCI
 to oczywiście wielki powód do dumy, ale przede wszystkim zobowiązanie do tego, aby usługi przez nas świadczone stały zawsze na najwyższym poziomie.
Skontaktuj się z nami
Design KMprojekt.pl