• Ładowarki
    próżniowe
  • SAMOCHODY
    ciśnieniowo-ssące
  • GŁOWICE
    ciśnieniowe
Prowadnice i osłony węża ciśnieniowego

 

Akcesoria do ochrony węży zabezpieczają węże ciśnieniowe przed kontaktem z ostrymi krawędziami. Regularne i właściwe używanie tych akcesoriów redukuje ryzyko zniszczenia węża skutek wzmożonego tarcia o krawędzie studni, kinet, itp., znacząco podnosząc bezpieczeństwo pracy operatorów, niwelując możliwość eksplozji węża ciśnieniowego.

 

 

 

PROWADNICE DOLNE

Stosowane w dolnej części studni przy wlocie do rury kanalizacyjnej. Mocne i odporne, wyposażone w teflonowe rolki, ułatwiające swobodne przesuwanie się węża. Prowadnice z otwartymi łukami mogą być używane nawet jeśli czyszczenie już się rozpoczęło, a wąż i głowica są w kanale. Każda prowadnica jest wyposażona w 5 metrową linkę.

 

OSŁONY TERMOPLASTYCZNE tzw. „Tygrysi ogon”

Te 90 centymetrowe osłony mogą być używane zarówno u góry, jak i u dołu studni. Dostępne w różnych rozmiarach (DN50/80/100) oraz wariantach (PCV gładkie lub prążkowane) aby lepiej dopasować się do  rozmiaru i typu węża. Mogą być także używane do osłony przewodów kamer inspekcyjnych. Każda prowadnica jest wyposażona w 5 metrową linkę.

 

ROLKA GÓRNA

Stosowana, kiedy bęben pojazdu ciśnieniowego jest z dala od studni. Wykonana ze stali galwanizowanej z kołem z tworzywa sztucznego

Design KMprojekt.pl